Právě hraje

Title

Artist

Aktuální pořad

Aktuální pořad

Nadcházející pořad
GROOVE

GROOVE

18:00 19:00


Fresh team

Honza Pernický

Honza vás ráno zaručeně probudí! Společně s Mikaelou to bude doslova ranní jízda! Slyšet ho můžete každý všední den od 6:30 do 10 hodin!

Marssy

Marssy je je úžasná ženská, kterou chce každý chlap doma ? Můžete ji mít, stačí si odpoledne pustit rádio Fresh!

Roman Pastorek

Znáte Romana? Pochopitelně... každý den s vámi obědvá, a do toho vám předá spoustu zajímavých informací, které byste měli vědět!

Mikaela Slívová

Zpěvačka, moderátorka a ranní živel, který vás určitě probudí! To je Mikaela, a každé ráno ji můžete s Honzou slyšet od 6:30

Jirka Javorský aka JJ

Ikona dopoledních frekvencí moravskoslezského éteru, jestli někdo všechno ví, a vše ti rychle vysvětlí, pak jedině JJ. Kromě dopolední je neodmyslitelně spjat s pořadem Dance Party, bez kterého by sobota nebyla sobotou.

Marek Urbanec

Marek když zrovna netahá aparaturu po akcích, tak kouká, co je nového ve světě hudby. Anebo taky vaří, zavařuje, griluje. A když zrovna nedělá nic z výše uvedeného tak je určitě v rádiu! Každý všední den od 14 hodin!

Aleš Brůna

Aleš Brůna je hudební encyklopedie a skvělý DJ, který mixne všechnu hudbu na světě. V šejkru naživo každý podvečer od 17 hodin.

Fatal Terror DJ's

Tahle partička zatřásla d'nb scénou celé republiky. Ikony zlomených beatů. C-Phone, Elvis, Femfing a Madface.

Lumír Mořkovský

Nestárnoucí DJ, moderátor s nezaměnitelným hlasem.

Ondra Tureček aka TURDA

Nejvíc hyper hyper moderátor a DJ na světě. Pokud není v rádiu, lítá po celé Evropě. Pokud někdo vymyslel slovo multitasking, byl to určitě on.

Skandální Kateřina

Kateřina má svůj obchod s módou - Fashion by Kate. A v rádiu dělá Skandál. Minimálně v sobotu od dvou odpoledne...

DJ Daniell

Daniell je DJ, který má pod palcem úterní večer!

DJ Srp

Tohle je pohoda, chilloutový housík na nedělní podvečer servíruje DJ Srp.

Martin Gredner

Ikona progressive houseové scény Martin Gredner představuje aktuální vývoj na této stagi.

Roman Chmiel aka DJ Horse

Roman je z hudební rodiny. Hraje na trubku. Miluje pohodový house music. Hrával na Stodolní ulici v klubu BAR…VY, kde s radostí prezentoval novou muziku oblíbených producentů. Ve svém pořadu tomu nebude jinak. Těš se na Groove.

Jakub Fuciman

Statný ogar z Beskyd, s pevným stiskem, jistou muškou, a výborným uchem. To je Jakub Fuciman.

MARTIN STREED

Každý sudý čtvrtek od 19 hodin na radiu Fresh startuje BrickRoom zaměřený na všechny odnože techna. Dvou hodinovkou skvělé taneční muziky vás provedou Streed, Myxin a Marcus.

DJ Hlavkus

DJ Hlavkus…. showman, který má skvělý talent na výběr delikátních house tracků v pořadu One Zoo a jeho druhé já si vychutnává RAP od A do Z v pořadu Radar...

Tadeáš

Když se na Freshi řekne rap, naskočí ti v hlavě Tadeáš. Znalec nejen Českého rapu společně s DJ Hlavkusem každou neděli ukáže, co vyčmuchal jejich hudební radar.

Martin Chleboun

Martin je motorkář. Na Fresh rádiu má pořad o autach a mašinách, pojmenovaný Mašinerie. Slyšet ho můžete v neděli mezi 18-19.00.

Nejnovější aktuality

Nalaď si rádio v aplikaci

Fresh kód